PREČÍTAJTE SI PRÍBEH O NAŠEJ SPOLOČNOSTI

AKO TO VŠETKO ZAČALO

SPOZNAJTE NÁS

KOVOVÝROBA

Výroba oceľových zárubní

DÔLEŽITÉ MEDZNÍKY


1994 - ZRODENIE MYŠLIENKY

Kovovýroba Ing. Kmec Zdenko vznikla ako rodinná firma, ktorá sa od svojho založenia v roku 1994 zameriava na oblasť kovovýroby a zámočníctva.

Hlavným produktom spoločnosti je výroba oceľových zárubní pre stavebníctvo. Materiál na výrobu zárubní sa v začiatkoch nakupoval vo forme profilov, ktoré sa rezali na rámových pílach a následne zvárali do jednoliateho celku.  

2002- ZAČIATKY A PRVÉ ÚSPECHY

Jedným z nezameniteľných míľnikov samotnej existencie spoločnosti bol rok 2002, keď predaj zárubní dosiahol po prvýkrát v histórii objem 32 000 ks/ročne. Spoločnosť postupne obnovovala strojový park pričom spracovanie materiálu prebiehalo strihaním tabuľového plechu, ktorý sa následne profiloval ohraňovaním na ohraňovacích lisoch.

2004 - NOVÉ PRIESTORY A OBNOVA STROJOVÉHO PARKU

V roku 2004 firma nadobudla vlastné priestory o podlahovej ploche 1190 m². V súčastnosti firma disponuje moderným strojovým parkom. Materiál sa nakupuje vo forme zvitkov od spoločnosti ISD Dunaferr Zrt., ktoré sa spracovávajú na linke s pozdĺžnym a priečnym delením. Profily sú ohraňované na moderných CNC ohraňovacích lisoch od spoločnosti SAFAN. Rezanie profilov prebieha na univerzálnych poloautomatických pásových pílach.


2022 - Transformácia z FO na s.r.o.

SÚČASNOSŤ

V súčasnej dobe firma zamestnáva 9 zamestnancov a produkcia firmy sa pohybuje okolo 60 000 ks ročne. Naše výrobky rozvážame vlastnou autodopravou do 5 ton prepravovaného materiálu. Technické vybavenie firmy umožňuje naviac poskytovať služby aj v oblasti lisovania, rezania, strihania a ohýbania plechov.